Co nás čeká v roce 2018

Co nás čeká v roce 2018?

V roce 2018 budeme v Písku pořádat na atletickém stadionu několik tradičních závodů.

Sezónu zahájíme 8. května Píseckým kilometrem, pokračovat budeme 27. května Krajským přeborem jednotlivců v kategorii starší žáci, starší žákyně, přípravka hoši a přípravka dívky, 3. červa si ty samé kategorie zopakujeme, tentokrát v soutěži družstev, 10. června bude běh Tolerance, 11. července pětka a desítk na dráze (5 a 10 km), 8. září se již tradičně podíváme na „Gigant“ – tedy Krajský přebor družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje a sezónu zakončíme 20. října  93. ročníkem Lesního běhu „Kolem Ameriky“.

Mimo těchto závodů budeme opět spolupracovat s Domem dětí a mládeže na uspořádání též tradičních školních závodů a to 16. května na Poháru Rozhlasu, 6. června na Atletickém čtyřboji, a v září snad na Corny poháru – o jehu konání ještě nebylo rozhodnuto. U všech soutěží se jedná o okresní kola. Novinkou v letošním roce bude již 3. května okresní kolo Štafetového poháru.

Také bude pokračovat spolupráce s městem Deggendorf a již v březnu vyrazí tým píseckých atletů na Deggendorfský půlmaraton.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky, Ze závodů se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *