Mistrovství dospělých 25. května 2019

V sobotu 25. května 2019 se v Písku uskuteční největší letošní atletické závody a to Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze.

Na stadionu bude k vidění mnoho vynikajících závodníků včetně medailistů z Mistrovství České republiky. Programem Vás bude provádět místopředseda Českého atletického svazu a skvělý komentátor Jacek Přibáň.

Propozice Mistrovství JčKAS, PKAS a KKAS dospělí

Rubriky: Novinky | Štítky: , | Napsat komentář

Propozice na 1.kolo KPD staršího žactva v Táboře

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Propozice na 1. kolo KPD přípravek v Jindřichově Hradci

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Nové časy tréninků

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Zrušení tréninku

Dne 19.4. 2019 a 22.4. 2019 ruším společné tréninky z důvodu Velikonočních svátků.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Sport spojuje

Stalo se již tradicí, že první každoroční setkání běžců našeho oddílu a Běžeckého spolku Deggendorf bývá začátkem jara na závodě Deggendorfer Halbmarathon. Stejně tomu bylo i letos.

V neděli 24. března 2019 se na jeho startu v areálu celoročních lázní ELYPSO poblíž Degendorfu setkalo přes 500 běžců. V barvách města Písku, ve žlutomodrých dresech, nás skvěle reprezentovali zejména ti nejmenší. Na stupínek vítězů se probojovaly ve svých kategoriích všechny děti. Třetí místo patřilo Tomáši Kofroňovi, druhé místo Alžbětě Paterové, Anně Paterové a Ondřeji Kofrštovi, první místo Kristýně Kozákové, Tereze Kozákové a Kláře Konfrštové. Skvělé umístění ve velké konkurenci potvrzuje dobrou práci našich trenérů.

Zabodovali také dospělí, Dušan Bartoš 7. místem, Zdeněk Vosátka 3. místem a Lenka Šatavová dokonce zvítězila.

V rámci vzájemné spolupráce jsme místní běžce pozvali na červnový Běh Tolerace a také říjnový Běh kolem Ameriky. Už nyní se těšímě na závod Mezi mosty, který se uskuteční v rámci městských slavností Dunaje 20. července 2019. Ty se konají každým druhým rokem, naposledy v roce 2017.

Rubriky: Novinky, Ze závodů | Napsat komentář