Co nás čeká v roce 2018

Co nás čeká v roce 2018?

V roce 2018 budeme v Písku pořádat na atletickém stadionu několik tradičních závodů.

Sezónu zahájíme 8. května Píseckým kilometrem, pokračovat budeme 27. května Krajským přeborem jednotlivců v kategorii starší žáci, starší žákyně, přípravka hoši a přípravka dívky, 3. červa si ty samé kategorie zopakujeme, tentokrát v soutěži družstev, 10. června bude běh Tolerance, 11. července pětka a desítk na dráze (5 a 10 km), 8. září se již tradičně podíváme na „Gigant“ – tedy Krajský přebor družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje a sezónu zakončíme 20. října  93. ročníkem Lesního běhu „Kolem Ameriky“.

Mimo těchto závodů budeme opět spolupracovat s Domem dětí a mládeže na uspořádání též tradičních školních závodů a to 16. května na Poháru Rozhlasu, 6. června na Atletickém čtyřboji, a v září snad na Corny poháru – o jehu konání ještě nebylo rozhodnuto. U všech soutěží se jedná o okresní kola. Novinkou v letošním roce bude již 3. května okresní kolo Štafetového poháru.

Také bude pokračovat spolupráce s městem Deggendorf a již v březnu vyrazí tým píseckých atletů na Deggendorfský půlmaraton.

Rubriky: Novinky, Ze závodů | Štítky: | Napsat komentář

Nábor nových členů

Sportujete rádi? Baví Vás běhání, házení nebo rádi skáčete?

Přijďte se podívat k nám na trénink. Bude-li se Vám líbit a přidáte se k nám, budeme rozvíjet Vaše pohybové dovednosti, zlepšíme Vaši fyzickou kondici a naučíme Vás novým sportovním dovednostem.

Při trénincích klademe od mala důraz na všeobecný rozvoj, aby si děti mohli vyzkoušet všechny atletické disciplíny, aby zvládaly základní gymnastická cvičení, rozvíjeli svou motoriku, rychlost i vytrvalost a mohli zjistit, co je opravdu baví a na co jsou šikovné.

Nábor nových členů provádíme při trénincích a při domácích závodech určených pro širokou veřejnost (Písecký kilometr, Běh Tolerance, Hodinovka, běh Kolem Ameriky).

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Zrušení běhu na Mehelník

20. května 2016 bylo rozhodnuto, že „Pivoňův běh na Mehelník“ se ruší.

Omlouváme se tímto všem, kteří se ho chtěli zúčastnit.

Vedení Atletika Písek, z.s.

Rubriky: Novinky, Ze závodů | Napsat komentář